TPCA

Kenta Koide

prezident

Ve společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) působí od 2.ledna 2013. Do společnosti Toyota Motor Corporation nastoupil krátce po studiích v roce 1983. Svou kariéru začínal v oddělení lidských zdrojů. Na začátku devadesátých let přešel do divize, která má na starosti převádění nejnovějších poznatků z vývoje do sériové výroby automobilů. V roce 1999 byl jmenován do funkce projektového manažera ve výrobním závodu Toyota Motor Manufacturing Turkey. S automobilkou TPCA je spojený od samého počátku. Od roku 2002 byl součástí týmu připravujícího společný podnik TMC a PSA Peugeot Citroën, jenž byl vystavěn u středočeského Kolína. V letech 2005 až 2007 zastával v TPCA funkci generálního ředitele pro administrativu. Na konci roku 2007 se vrátil zpět do Toyota Motor Corporation, kde působil v oddělení výrobního inženýrství a ve výrobním závodu Honsha coby generální manažer.

Kenta Koide se narodil v červenci 1959 v prefektuře japonské Aichi. Je ženatý a má dvě děti. Vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Nagoyi. Mezi jeho zájmy patří především studium historie, kultura a cestování. Oblíbenými sporty jsou lyžování, běh a horolezectví.

Patricie Le Guyader

výkonný viceprezident

Ve společnosti Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) působí od 1. července 2011. Do TPCA přišel z pozice ředitele divize lidských zdrojů skupiny PSA Peugeot Citroën, kde byl zodpovědný za plánování lidských zdrojů a rozvoj talentů skupiny. Pro skupinu PSA Peugeot Citroën pracuje přes dvacet let, zejména ve výrobních závodech. V 90. letech byl zástupcem personálního ředitele v britském závodě Peugeot Motor Company. Pracoval také v závodech skupiny PSA Peugeot Citroën, které má firma s automobilkami Fiat a Renault.

Patrice Le Guyader pochází z Francie, kde vystudoval obchodní právo na pařížské univerzitě. Mezi jeho největší záliby patří golf a cestování. Je ženatý a má dvě děti.