TPCA

Kolonoskop


V rámci zkvalitnění péče o pacienty jsme již v roce 2002 věnovali kolínské nemocnici sponzorský dar, za který nemocnice pořídila špičkový přístroj sloužící k vyšetření tlustého a částečně i tenkého střeva – kolonoskop Q 160. Kolonoskopie je významnou metodou při prevenci kolorektálního karcinomu (colon = tlusté střevo; rekta = konečník), v jehož výskytu je bohužel naše republika na čelním místě nejen mezi evropskými státy.

 


Lávka přes Labe


Ještě za sto let, což je minimální životnost díla, bude oba břehy Labe v Kolíně spojovat unikátní lávka, na jejíž výstavbu jsme přispěli. Slouží pro pěší i cyklisty. Právě jim přinesla největší efekt při cestách mezi dvěma důležitými částmi města.

 


Den záchranářů


Jednou z našich priorit je také bezpečnost. I proto podporujeme Den záchranářů v Kolíně, který je nejen přehlídkou integrovaného záchranného systému, ale i společenskou událostí, na niž se každoročně přijde podívat více než pět tisíc obyvatel.

 


Kmochův Kolín


Mezinárodní hudební festival dechových hudeb je největším festivalem svého druhu ve střední Evropě. Tento hudební svátek s více než padesátiletou tradicí se dnes vyvinul do podoby velké městské a regionální slavnosti.

 


BC Kolín


Podporujeme prvoligový kolínský basketbalový klub. A když nejsou hráči zrovna na zápase nebo tréninku, pořádáme společně s nimi různé akce. Za zmínku stojí například Vánoční charitativní maraton nebo Dětský den.


Vánoční den


Nezůstáváme však jenom u podpory významných akcí, některé rovněž sami organizujeme. Kromě vánočního dne na kolínském náměstí, který se těší veliké oblibě, je to již tradiční TPCA Beat Festival nebo festival soudobého umění TPCArt.